Az előadásban a Z generációval kapcsolatos legfontosabb sztereotípiákat járjuk körbe: valóban egy magányos, értékvesztett generációról beszélünk, akik nehezen motiválhatók, csak a telefonjukat nyomkodják és az egyik legfontosabb problémájuk az elidegenedés önmaguktól vagy a munka világától? Lusták és irreális elvárásaik vannak a munkahelyükkel szemben? Honnan tájékozódnak és mi hat rájuk a leginkább?
Ezekre és ehhez hasonló kérdésekre keressük a választ.
Előadó:
Kiss-Kozma Georgina, az MCC Ifjúságkutató Intézetének igazgatóhelyettese