Olvasási idő: 1 perc

A veszprémi képzési központ tavaszi félévének első klubdélutánja óriási sikert aratott.

Összesen 91 diák vett részt pénteki klubdélutánunk különféle eseményein, ahol frissen felvételt nyert 80 főből 54 diák ezen a napon be is iratkozott.
Az újak Széplaki Lea programkoordinátor előadásának segítségével megismerkedhettek közelebbről is a Középiskolás Program adta lehetőségekkel.

Ezután diákjaink csapatépítő játékok keretében megismerhették egymást is.

A vállalkozó szellem áthatotta a délutánt, ugyanis balatoni büféket megszégyenítő mennyiségben készült helyben óriáspalacsinta, melyet a már rutinos KP-s diákjaink sütöttek a most beiratkozók számára. A csapatépítő játékok új keletű beosztása idéntől, hogy „Milyet is ettél? Nutellás, kakaós vagy lekváros?” Ezennel a tavaszi félévünk útjára indul!