Előadásunkban a Z generációval kapcsolatos leggyakoribb sztereotípiákat vizsgáljuk meg: valóban egy magányos, értékvesztett generációról van szó? Nehezen motiválhatók, „csak a telefonjukat nyomkodják”, és elidegenedtek önmaguktól vagy a munka világától? Valóban lusták, és irreális elvárásaik vannak a munkahelyekkel szemben? Honnan tájékozódnak, és mi hat rájuk a leginkább?
Ezekre és sok más kérdésre keressük a választ az előadás során.
Előadó: Dr. Kiss-Kozma Georgina
Előadó titulusa: az MCC Ifjúságkutató Intézetének kutatója
Szeretettel várjuk rendezvényünkön!