Fiatal Tehetség Program
- Baróthi Johanna, sepsiszentgyörgyi régióvezető
- Bernáth Orsolya, szolnoki régióvezető, MCC FIT Program
- Constantinovits Milán, szakmai vezető, MCC FIT Program
- Czigler Edina, pécsi régiókoordinátor
- Dr. Csinády Rita Veronika, veszprémi régióvezető, MCC FIT Program
- Dobsa Beáta, beregszászi régióvezető, MCC FIT Program
- Klenota Barbara, veszprémi régiókoordinátor
- Juhász Anikó, pályázati igazgató, MCC FIT Program
- Lacz Gábor, beregszászi régiókoordinátor, MCC FIT Program
- Dr. Madzinné Ortó Ildikó, miskolci régióvezető, MCC FIT Program
- Rácz Linda , miskolci régiókoordinátor, MCC FIT Program
- Schvarcz Réka, budapesti régiókoordinátor
- Szabó L. Edina, programszervező, MCC FIT Program
- Szombathy Zoltán, projektasszisztens, MCC FIT Program
- Takács Erika, budapesti régióvezető, MCC FIT Program
- Tóth Ákos Károly, kecskeméti régióvezető
- Tureczki Krisztina, szolnoki régiókoordinátor, MCC FIT Program
- Vatiné Kis-Tar Edit, pécsi régiókoordinátor, MCC FIT Program
Középiskolás Program
- Wittmann Zsolt, megbízott programvezető, Középiskolás Program
- Iglódi Anna, programkoordinátor, Középiskolás Program
- Palla Gyöngyi
Egyetemi Program
- Gacsályi-Varga Éva, képzési menedzser
- Szebeni-Molnár Gabriella, oktatási koordinátor
- Takács Kitti
Roma Tehetség Program
- Tarján Kata
- Helischer Szilvi
- Lanku Máté
Posztgraduális Programok
- Havasi Benigna
- Jáki Luca
- Benkő Hajnalka
- Szabó Katalin
Kommunikációs Osztály
- Kitta Gergely, kommunikációs igazgató
- Heltai Péter,
- Lipokatity Csilla,
- Sebesi Viktória, kiadói szerkesztő és kommunikációs munkatárs
- Takács Petra, multimédiás munkatárs
- Gyurkovits Tamás, multimédiás munkatárs
Nemzetközi csapat
- Szűcs Dóra
- Németh Krisztina
- Borbély Boglárka
Kutatói csapat
- Surjányi Fanni
- Litkei Máté
- Máté
- Magossy Orsolya
Titkárság
- Gere Zsuzsa, vállalati kapcsolatok koordinátor
- Magyar Dóra,
- Oross Fruzsina
- Andrea
Műszaki Osztály
- Kacsari Norbert, műszaki vezető
- Herczog Máté
Pénzügy
- Katona Eszter, senior munkaügyi szakreferens
- Schiller Árpád, pénzügyi asszisztens
- Szabó-Hontvári Adrienn, pénzügyi vezető
- Pecze Katalin, pénzügyi és pályázati supervisor
- Dénes
- Marton Tímea